Následuje přehled způsobů dopravy a platby.

ZPŮSOBY DOPRAVY

Internetový obchod je doplňkem klasických střešních stavebnin. Díky tomuto faktu jsme schopni nabídnout po domluvě i další způsoby dopravy - například velké nákladní auto s hydraulickou rukou.

1. OSOBNÍ ODBĚR

Zboží lze samozřejmě odebrat na kterékoliv z našich kamenných prodejen v časech 7-17.

Pozor: při osobním odběru nutno udělat objednávku předem a počkat na potvrzení! Předejdete tak zmatku na prodejně. O internetový obchod se totiž stará jeden pracovník a musí dát avizo ostatním!

2. PPL / PPL SPRINT

Do 30 kg jsou doručovány zásilky tradičním svozem přepravní společnosti PPL CZ. Větší zásilky (jako například střešní okna nebo asfaltové šindele) dodáváme pomocí služby PPL Sprint na nevratné paletě. Balíky jsou dodávány většinou již do druhého dne, palety pak do třetího dne.

3. "CHCI INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU"

Střešní materiály se často velice liší váhou, rozměry, odolností... Máme zkušenosti s dodáváním střešních materiálů a máme i vícero přepravních kanálů, které však nelze na internetovém obchodě paušálně prezentovat. Často řešíme, jak dodat materiál tak, aby to dávalo z hlediska nákladů smysl.

Při zadání této varianty Vás sami zkontaktujeme a nabídneme nejlevnější variantu přepravy - která bude vyhovovat Vám a Vaší situaci!

Jsou případy, kdy Vám sami řekneme, že je doprava dražší než samotný produkt. Většinou se však domluvíme!

4. TRANZIT (pro města Praha a Kladno)

Pobočky v Praze i na Kladně mají k dispozici nákladní vozidla s 4-metrovou otevřenou korbou a uvezou cirka 1 tunu. Závozy probíhají v pracovní době 7.00 - 17.00 hod, pondělí - pátek.

 • Lze použít do 1 tuny a přiměřeného objemu - v případě, že by byl problém s nosností nebo objemem, budeme Vás kontaktovat.
 • Při zadání této možnosti Vás zkontaktujeme a domluvíme termín závozu. Pozor, tranzity mají svůj rozvozový plán a v sezoně mohou být zamluveny i pár dnů dopředu.
 • Tranzity jezdí za cenu na eshopu po lokalitách Kladno nebo Praha - cena delších cest je pak na domluvě (varianta "Chci individuální nabídku").
 • Před dodáním zboží Vám bude řidič volat ve chvíli, kdy bude vyrážet z pobočky s objednávkou.

ZPŮSOBY PLATBY

1. HOTOVĚ

Při osobním odběru samozřejmě můžete platit hotově.

Chceme Vám nabídnout co nejlepší cenu a vzhledem k velmi nízkým maržím na internetovém obchodě nelze platit kartou. Poskytovatel platebních terminálů totiž účtuje vysoké poplatky za zprostředkování služby.

2. DOBÍRKA

Dobírka je nejoblíbenější platební metoda a proto jsme se rozhodli nabídnout za rozumnou cenu.

3. PŘEVODEM

Pokud jste vybrali způsob platby "bankovním převodem", pak prosím uhraďte objednávku na následující účet:

 • 126 920 267 / 0100
 • Komerční banka a.s.
 • Variabilní symbol: (naleznete v objednávce)

Avizem o zaplacení urychlíte zpracování objednávky!

Zboží pro Vás bude odesláno ihned po přijetí výše uvedené částky na náš účet. Upozorňujeme Vás, že pokud neuhradíte kupní cenu zboží do 14 dnů ode dne doručení tohoto e-mailu, budeme nuceni z kapacitních důvodů považovat Vaši objednávku za zrušenou.

4. Kartou - platební brána ComGate

Při volbě platby "Kartou" budete přesměrováni na svoji banku, ze které objednávku zaplatíte. Při úspěšné platbě bude objednávka považena okamžitě za zaplacenou a budeme s ní takto nakládat.

DOPRAVA A PLATBA DO ZAHRANIČÍ

Jsme schopni doručit Vaši objednávku i na Slovensko. Na objednávce je však nutné domluvit se s námi individuálně.

Platbu je možné provézt jedině převodem předem v českých korunách.

Bankovní spojení pro zahraničí:

 • 126 920 267 / 0100
 • Komerční banka a.s.
 • Variabilní symbol: (naleznete v objednávce)
 • SWIFT: KOMBCZPPXXX
 • IBAN: CZ29 0100 0000 0001 2692 0267